יוגב מנעולים ושירותי פריצה

שירות מהיר 24 שעות ביממה

24/7 שיחת חירום

054-695-6090

לחיוג - 054-695-6090

מנעולן 24 שעות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

כאשר מדובר במבצרכם ובביטחון האישי שלכם אל תתפשרו!

מנעולן 24/7 מנעולן 24 שעות police-tag
054-695-6090

מתי נזדקק למנעולן 24 שעות?

איש מקצוע חשוב שלעולם אין לדעת מתי תצטרכו אותו בבהילות הוא המנעולן! מומלץ מאוד, גם אם אינכם צריכים ברגע זה, להחזיק תמיד מספר טלפון של פורץ מנעולים. פשוט שימרו אותו בזיכרון הטלפון הנייד לרגע שבו תצטרכו פורץ דלתות לבית או פורץ רכבים.

כאשר אתם בוחרים מנעול חשוב שתקפידו על הדברים הבאים:

זמינות ושירות – מכיוון שהצורך בפורץ מנעולים יכול להיות בכל יום ובכל שעה, חשוב לוודא שמדובר במנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה. מנעולן מקצועי עונה לקריאות חירום ומגיע בפרק זמן סביר עם כלי עבודה ופתרונות לבעיה שלכם.

אמינות – כאשר אני אומר אמינות אני מתכוון שלמנעולן חייב להיות אישור ממשטרת ישראל. יש לכך סיבות טובות! בסופו של דבר פריצת דלתות ורכבים היא פעולה אשר במקרים רבים נעשית למטרות זדון על ידי גנבים. חייבת להיות שליטה על הנושא ולכן עובדים רק עם מנעולן ישר ובעל אישור ממשטרת ישראל. אתם לא רוצים פורץ רכבים שיעביר מפתח לגנבים.

מקצועיות – ישנם סוגים שונים של מנעולים ולכל אחד יש את השיטה המיוחדת שלו. אתם לא רוצים פורץ מנעולים שיתחיל לנסות לאתר ובסופו של דבר רק יגרום נזק. מנעולן חייב להיות איש מקצוע מוסמך אשר יודע איל לטפל בכל מנעול ויש לו את הכלים הנכונים לעשות זאת. הדבר בולט במיוחד כאשר מחפשים פורץ רכבים; פריצת רכבים היא נישה של תחום המנעולנות והיא דורשת ידע רב. ישנם דגמים רבים של מכוניות וישנם הבדלים של שמיים וארץ בשיטות הפריצה. מי שלא יודע מה הוא עושה בוודאות יגרום לכם נזק מיותר אשר עלול לעלות לכם ביוקר.

השירותים שמעניק מנעולן 24 שעות

פורץ רכבים – המפתחות נשכחו בתוך הרכב; הילד ננעל ברכב; תא המטען לא נפתח או כל בעיה אחרת הדורשת פורץ רכבים. חשוב לדעת שישנו שוני גדול בין כל מערכות הנעילה ובהתאם לכך שיטות הפריצה משתנות. פורץ רכבים חייב להכיר את הדגמים השונים ולהתאים את השיטה לרכב ולבעיה.

פורץ מנעולים – דלת הבית לא נפתחת או שאולי זו דלת המשרד. מנעולן מגיע ופותר את הבעיה בקלי קלות. פורץ דלתות מאפשר לכם להיכנס הביתה ולאחר מכן מה שצריך לתקן מתקנים, מה שצריך להחליף מחליפים.

החלפת מנעולים – מנעולן זה לא רק בשביל לפרוץ דלתות אלא גם בשביל לשדרג את הביטחון האישי שלכם. אם אתם חוששים מגנבים התקשרו למנעולן והזמינו מנעולים משודרגים וחזקים אשר עושים חיים קשים לפורצים.