יוגב מנעולים ושירותי פריצה

שירות מהיר 24 שעות ביממה

24/7 שיחת חירום

054-695-6090

לחיוג - 054-695-6090

פורץ מנעולים תוך 20 דקות

פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

כאשר מדובר במבצרכם ובביטחון האישי שלכם אל תתפשרו!

פורץ מנעולים פורץ מנעולים 24 שעות police-tag
054-695-6090

מתי נזקקים לשירות פורץ מנעולים?

רבות מהקריאות למנעולנים הן בשביל פורץ מנעולים, אך הקריאות מתחלקות לסוגים שונים של מנעולים:

פורץ מנעולי רכב – במקרים רבים אנשים נזקקים לשירות פורץ מנעולים עבור רכבם הפרטי. יתכן שאבד צרור המפתחות, יתכן כי נשבר המפתח או כשל טכני זה או אחר אשר אינו מאפשר לפתוח את דלת הרכב. במקרה כזה מנעולן יכול להציל אתכם אך שימו לב שמדובר במנעולן מורשה ומוסמך אשר מכיר את מערכת הנעילה של הרכב ויש לו את הציוד המתאים. לצורך הדוגמה פריצת הונדה או פריצת מרצדס דורשים ציוד שונה ושיטות פריצה שונות. מי שלא יודע מוטב שלא יעשה לכם נזק לרכב.

פורץ מנעולים בדלתות הבית – באופן דומה, רבים נזקקים לשירות פורץ מנעולים עבור דלתות הבית, בדרך כלל דלת הכניסה. גם כן זה קורה הרבה פעמים בגלל איבוד המפתחות. שימו לב לנקודה מעניינית שאנשים שומרים את כל המפתחות על צרור אחד וכאשר הולך לאיבוד הצרור יש צורך בשירות פורץ מנעולים לבית ולרכב בו זמנית.

שירות פורץ מנעולים לכספות – גם כספות לפעמים צריך לפרוץ. בדרך כלל הסיבה לפריצת כספות היא קומבינציה שנשכחה או מפתח שאבד עם השנים. ישנם סוגים שונים של כספות ולכל אחת יש את המורכבות שלו. מנעולנים מוסמכים יודעים להעניק גם שירות פריצת מנעולים לכספות.

פורץ מנעולים 24 שעות ביממה
חשוב מאוד לעבוד עם מנעולן זמין אשר נותן לכם שירות לכל אורך שעות היממה ובכל ימות השבוע. מנעולן זה כמו רופא, צריך להיות זמין גם למקרה חירום. אמנם לא מדובר כאן על חיים ומוות אך בכל זאת על אי נוחות מאוד גדולה. יוגב מנועלים מבין את המצוקה שלכם כאשר אתם לא יכולים לפתוח את דלת הבית בשעת לילה מאוחרת ומעניק שירות פריצת מנעולים 24/7.

מנעולן אמין ואחראי
פריצת מנעולים היא נקודה בעייתית משתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה היא שישנו חשש שהמנעולן ינוצל על ידי גנבים אשר מעוניינים לפרוץ לדירה ועלולים להתחזות לבעליה החוקיים של הדירה. מסיבה זו המנעולן תמיד מוודא שהם בעלי הנכס או הרכב לפני שהוא מבצע פריצת מנעולים. הנקודה השנייה של שירות פורץ מנעולים היא הגישה שהמנעולן מקבל למנעול הבית שלכם וישנו חשש לניצול לרעה. מסיבה זו חשוב לעבוד אך ורק עם מנעולן בעל אישור ממשטרת ישראל. זה נותן לכם שקט נפשי רב.

כיצד לחסוך כסף כאשר מדובר במנעולים?
ראשית כל חשוב להדגיש שלא חוסכים במנעול עצמו! חייבים להשקיע במנעול איכותי אשר מספק לכם ביטחון. את החיסכון ניתן לעשות ב 2 דרכים: האחת היא הימנעות מקריאות חירום למנעולן המתרחשות בשעות הלילה או סופי שבוע ועולות לכם יותר. במידה וזיהיתם בעיה במנעול הזמינו מנעולן בשעות העבודה הרגילות לפני שהמנעול יוצא לחלוטין מכלל פעולה. הדבר השני שיכול למנוע רבות מהקריאות לשירות פורץ דלתות הוא מפתח רזרבי אצל אחד מבני המשפחה, אנשי האמון ואפילו במשרד. במקרים רבים איבוד מפתח או נעילת הדלת עם המפתחות בפנים היא הסיבה להזמנת פורץ מנעולים.