יוגב מנעולים ושירותי פריצה

שירות מהיר 24 שעות ביממה

24/7 שיחת חירום

054-695-6090

לחיוג - 054-695-6090

פורץ רכבים 24 שעות

פורץ דלתות, פורץ מנעולים, החלפת מנעולים

כאשר מדובר במבצרכם ובביטחון האישי שלכם אל תתפשרו!

פורץ רכבים פורץ רכבים 24 שעות police-tag
054-695-6090

המקרים והנסיבות שבהם תצטרכו פורץ רכבים?

שירות פורץ רכבים הוא אחת הקריאות המבוקשות אצל מנעולנים. בנסיבות שונות בעלי רכבים נזקקים לשירות של מנעולן המבצע פריצת רכבים. זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו בנסיבות שונות. למשל במקרים הבאים תזקקו לשירות שלפורץ רכבים:
מפתחות אשר נשכחו בתוך הרכב והדלת ננעלה
תקלה טכנית במנעול הרכב
איבוד צרור המפתחות
ילדים אשר ננעלו בפנים עם המפתחות
נזק למפתח עצמו, למשל מפתח שנשבר בתוך חור המנעול.

פורץ רכבים 24 שעות ביממה
המקרים שהוזכרו יכולים להתרחש בכל זמן ובכל מקום. ילד יכול להינעל ברכב בשעה שהבאתם אותו בחזרה מבית הספר; מפתחות הרכב יכולים ללכת לאיבוד בזמן שאתם באירוע המוני בסוף השבוע; המפתח יכול להישבר בארבע בבוקר כאשר אתם חוזרים ממסיבה... בתרחישים שכאלו, המתרחשים בזמן לא מתאים, אתם בדרך כלל לא יכולים לחכות וצריכים שירות דחוף של מנעולן. חשוב לעבוד עם מנעולן המבצע פריצת רכבים 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע. במקרים שכאלו אתם חייבים מספר טלפון זמין של איש מקצוע המעניק שירות פריצת רכבים ועונה לטלפון בכל שעה.

כיצד מתבצעת פריצה לרכב?
ברמת העיקרון הפריצה מתבצעת (או חייבת להתבצע) על ידי איש מקצוע מוסמך אשר מכיר את השיטות השונות. אך בטרם הוא ניגש לעבודה, על המנעולן לוודא כי מי שהזמין את שירות הפריצה הוא אכן הבעלים החוקיים של הרכב. זהו נוהל מקובל על מנת למנוע ניצול המנעולן למטרות פליליות. את פריצת הרכב חייבים להתאים לסוג הרכב; הרי ברור שלכל רכב ישנו מנגנון נעילה אחר. מנעולן מקצועי אשר עבר הכשרה והסמכה מכיר את ההבדלים בין פריצה לרכב מסוג מזדה, פריצה לב.מ.וו או כל סוג רכב אחר. ישנן שיטות שונות עבור כל מערכת והמנעולן צריך כלים מיוחדים. השיטות הנפוצות הן באמצעות שיטת הכרית המתנפחת או שיטת הדיגדוג. שימו לב שחאפרים אשר אינם מבינים היטב במנעולי רכב עלולים לגרום נזק רב! היזהרו!