יוגב מנעולים ושירותי פריצה

שירות מהיר 24 שעות ביממה

24/7 שיחת חירום

054-695-6090

לחיוג - 054-695-6090

פורץ דלתות תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

כאשר מדובר במבצרכם ובביטחון האישי שלכם אל תתפשרו!

פורץ דלתות פורץ דלת police-tag
054-695-6090

מתי צריכים שירות של פורץ דלתות?

שירות פורץ דלתות הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר אצל מנעולנים. נכון שזה לא השירות היחידי אבל בהחלט רבים נזקקים לפורץ דלתות. ההבדלים רק משתנים בסוג הדלתות והמנעולים. להלן כמה דוגמאות לבקשות של לקוחות:

פריצת דלתות כניסה – במקרים רבים אנשים צריכים שירות פורץ דלתות מכיוון שהם אינם יכולים להיכנס לביתם. יכול להיות שמשהו השתבש בצילינדר או במנגנון הנעילה, אפילו אבק מצטבר יכול לגרום לבעיות; וכאשר הבעיה מחמירה המנעול שובק חיים ולא ניתן להיכנס הביתה. או כמו במקרים רבים הצורך מתעורר כתוצאה מאיבוד מפתחות. במקרים כאלו מתקשרים למנעולן ומזמינים שירות פריצת דלתות.

פריצת דלתות פנימיות – אמנם פחות נפוץ מכיוון שאת הדלתות הפנימיות אנו לא נוהגים לנעול, אך בהחלט ישנם מקרים שבהם אנשים צריכים פריצת דלת פנימית אשר נתקעה מסיבה זו או אחרת.

פריצת דלתות רכב – כמו דלתות הכניסה של הבית, גם דלתות הרכב עלולות להיתקע וגם מפתחות הרכב נאבדים לפעמים. במקרים כאלו יש להזמין מנעולן מוסמך ובעל ניסיון בסוג הרכב הספציפי על מנת לפרוץ את דלת הרכב בצורה נקייה ומבלי לגרום נזק.

כאשר מזמינים מנעולן לפריצת דלתות ניתן לחלק את העבודה שלו ל 3 שלבים:

זיהוי בעלי הנכס – בטרם מנעולן פורץ לבית או לרכב עליו לוודא כי מזמיני השירות הם אכן דיירי הנכס ולא גורמים פלילים המנסים לנצל לרעה את הידע המקצועי של המנעולן ולגרום לו לפרוץ עבורכם.
זיהוי המנעול – על המנעולן לזהות את סוג המנעול על מנת להתאים עבורו את שיטת הפריצה המתאימה, זו אשר לא תגרום נזק מיותר.
החלפת המנעול/צילינדר – לאחר פריצת הדלת על המנעולן גם לתקן את הבעיה. לפעמים מדובר על מפתחות שנשכחו בפנים ולאחר פריצת הדלת ניתן להשתמש באותן המפתחות. אך במקרים אחרים יש צורך בהחלפת מנעול או צילינדר במקביל לפריצת דלתות.

טיפ לשידרוג הביטחון
אם נאלצתם בנסיבות כלשהן להזמין שירות של פורץ דלתות, נצלו את ההזדמנות לשדרג את הביטחון האישי שלכם. זוהי הזדמנות טובה לבקש מהמנעולן להתקין מנעולים חדשניים המקשים על ניסיונות פריצה ובכך תורמים לביטחון האישי שלכם.