יוגב מנעולים ושירותי פריצה

שירות מהיר 24 שעות ביממה

24/7 שיחת חירום

054-695-6090

לחיוג - 054-695-6090

החלפת מנעולים בתל אביב

שירות תיקון והחלפת מנעולים בכל שעות היממה

כאשר מדובר במבצרכם ובביטחון האישי שלכם אל תתפשרו!

החלפת מנעולים בתל אביב החלפת מנעולים תל אביב police-tag
054-695-6090

החלפת מנעולים בתל אביב

ישנן כמה סיבות טובות מדוע להרים טלפון למנעולן ולהתעניין לגבי החלפת מנעולים. הסיבה הראשונה יכולה להיות כאשר המנעול מתקלקל; בהחלט לאחר שנים רבות (במידה ומודבר במנעול איכותי) הוא יתקלקל כתוצאה מהבלאי ויש צורך להחליפו. ישנם גם מקרים שבהם מנעול מתקלקל כתוצאה מניסיון פריצה כושל; הפורצים מתעסקים עם המנעול בניסיון לפרוץ וגורמים לו נזק. הסיבה השנייה להחלפת מנעולים בתל אביב יכולה להיות כאשר אתם מחליטים לקחת את הביטחון שלכם בידיים ולשדרג את מערכת הנעילה בבית.

שידרוג מנעולים בבית
אל תחכו לפריצה בשביל להיזכר להחליף מנעולים. אם בבית שלכם ישנם מנעולים ישנים, אפילו אם הם עדיין תקינים, יתכן שהגיע הזמן להחליף אותם. יצרני המנעולים תמיד מחדשים ומשכללים את המנעולים על מנת להקשות על הפורצים. לצערנו הרב גם הפורצים תמיד משתכללים ולכן פעם בכמה שנים יש צורך בהחלפת מנעולים בתל אביב. גם כאשר נכנסים לבית חדש ומקבלים את המפתחות, מומלץ לבצע החלפת מנעולים בתל אביב, או לפחות החלפת צילינדר. אתם לא יודעים אצל מי היו המפתחות קודם ואתם לא יכולים לסמוך על אף אחד. אולי מישהו שכפל את המפתחות… חשוב להיות זהירים. למען השקט הנפשי שלכם הזמינו החלפת מנעולים בתל אביב.

מנעולן מוסמך ובעל אישור מטעם משטרת ישראל הוא איש המקצוע להחלפת מנעולים. כאשר אתם מזמינים החלפת מנעולים בתל אביב עליכם לוודא שיש אחריות על המוצר וכמו כן לוודא שאם מקבלים את המפתחות ישר מהאריזה המקורית, כך שאין חשש שהם שוכפלו.

המלצות להחלפת מנעולים בתל אביב
ישנם סוגים שונים של מנעולים ומומלץ להתייעץ עם המנעולן לגבי המוצרים המומלצים, אלו שיש להם צילינדר איכותי ובעל רמת מיגון גבוהה ובעל פין נגד קידוח. אלו הם דברים המקשים על הפורצים. כמו כן למנעולים החדשים ישנו כרטיס בקרת שיכפול; כרטיס זה נדרש בשביל לשכפל את המפתחות, כך שאם נתתם מפתח לעוזרת היא אינה יכולה לשכפל אותו.

כאשר מזמינים החלפת מנעולים בתל אביב מומלץ לא לעשות פשרות באיכות. אפילו אם מדובר בקצת יותר כסף, זה משתלם בטווח הארוך. המנעולים האיכותיים עלולים להיות יקרים יותר אך הם גם מספקים לכם יותר ביטחון ומחזיקים מעמד זמן רב יותר.